Koolimütsi tellimine

Koolimüts

Vändra Gümnaasiumi koolimütsi kandmise õigus on kõigil Vändra Gümnaasiumi õpilastel, vilistlastel ja õpetajatel.

Koolimütsi võib kanda koolis toimuvatel pidulikel üritustel (kooli sünnipäev, aktused, vilistlaste üritused) ja kooli esindamine (nt üldlaulupeol) on iga õpilase, vilistlase ja õpetaja auasi. Müts on osa kooli sümboolikast, ta on kooli visiitkaart.

Müts on valmistatud rohelisest puuvillasametist, mida kaunistavad hõbedased tikitud tammelehed. Mütsi keskel on kooli logo. Mütsi nokk on mustast lakkplastikust.

Mütsi maksumus on 22 eurot.

Kuidas mütsi tellida?

Mütsi tellimiseks vajalik täita  planket,  mis  asub siin

Vändra Gümnaasiumi koolimütsi tellimiseks täitke käesolev tellimisleht ning tooge see kooli kantseleisse. Saades arve, palume tasumisel märkida selgituste lahtrisse arve nr, koolimüts, õpilase nimi. Arve palume tasuda kindlasti enne 17. juunit, siis saame tellida septembri alguseks.

Mütsi saab kätte esimesel koolipäeval.