Nädalainfo 3. oktoober – 10. oktoober

4.10 – 1. a  ja 2.a klassid osalevad programmis „Kooliga kinno“. Kaasas õpetajad Ülle Tarkiainen ja Silja Enok.
4.10 – 3. b klass Pärnu Tehnikamajas “Elektrivool, mis see on ja milleks” (KIKi projekt). Kaasas õp Riina Kirkmann.
4.10 – toimub Vändra staadionil maakondlik jalgpalli võistlus 8. ja 9. kl poistele ja tüdrukutele. Kaasatud õpetajad Age Raimets ja Mario Mägisalu.
4.10 – vaimse tervise koolitusel osalevad: direktor Marget Privits, sotsiaalpedagoog Sirly Pihlak, Ene Kitsnik, Mari – Liis Jaanson, Annika Oja ja kooliõde Aet Lepla.
4.10 – osaleb Maarja Padari maakonna huvijuhtide koosolekul Pärnus.
5.10 – osalevad 3. – 11. klasside majandusõppe õpilased Pärnus Tulevikutegijate ideekonkursil „ Meri- võimalus Pärnumaa ettevõtluse arenguks“. Väljasõit kooli juurest kell 9.45. Kaasas Ene Kitsnik ja lapsevanem.
5.10- kell 10.00 – 14. 00 toimub koolis TÜ keemia õpikoda. Osalevad 9.-12. klasside õpilased (ruumis 35, NB! ruumide muudatused leiate õpetajate toast ). Kohustuslik osaleda 10. ja 11. kl klassikalise suuna õpilastel.
5.10 – osaleb õp Silja Enok võrgustike juhtide arenguprogrammis.
6.10 – osalevad 9.- 11. kl ettevõtlusõppe õpilased Pärnumaa ettevõtlike noorte inspiratsioonipäeval Pärnu Strand SPA & Konverentsihotellis. Kaasas õp Riina Sikkal, Silja Enok, Ene Kitsnik.
6.10 – osalevad 11. kl õpilased Gerda Honga ja Mart Anton Vendelin kooli olümpiamängude konverentsil Tartus. Kaasas õp Hille Arumäe ja Riina Arva, väljasõit kell 8.45 kooli juurest.
6.10 – 7.10 osaleb õp Liivi Lumijõe muusikaõpetajate sügispäevadel.
7.10 – tähistame õpetajate päeva.
8.10– Eesti murdmaajooksu KV-l osalevad Hanno Tamm ja Kertu Luik. Saadab õp Age Raimets.