Nädalainfo 27. märts – 03. aprill

E: 27.03

• 2. tund 1.- 8. klass aulas.
  • 3. tund 9.- 12. klass aulas Karjäärikuu lõpuüritusel, peaesineja Tartu Ülikooli Eesti Geenivaramu vanemteadur, presidendi noore teadlase preemia pälvinud geenitehnoloog Tõnu Esko.

T: 28.03

• 1. ja 2. tunni ajal 4. b klassi õpilastel inglise keele kooliolümpiaad. 1. tunni ajal juures õpetaja Ü. Tomingas ja 2. tunni ajal juures õpetaja A. Naano.

K: 29.03

• 5.-6. tund 9. kl õpilaste HITSA Digipädevuste test arvutiklassis, juures infojuht K. Lee ja õpetaja H. Arumäe.
  • 14.00 õppetoolide koosolekud, klassiõpetajad ruumis nr 2, reaalained klassis 44 ja teised õppetooli juhtide ainekabinetis.
  • direktor M. Privits Pärnumaa koolijuhtide ühendusega kohtumisel Raplamaa koolijuhtide ühendusega.
  • Saksa keele tundides külas Vändra  Lasteaia praktikandid Saksamaalt.

N: 30.03

• Kodusõppepäev I b, II a, III a .
  • Kujundava hindamise praktikapäeval Peetri Lasteaed- Põhikoolis õpetajad E. Kitsnik, S. Enok, K. Lossmann, M.- L. Jaanson, K. Palu, I. Lõõbas, A. Naano Pärnu Vabakoolis.
  • Alates 8. 55-st 12. kl õpilased karjäärinõustamisel ruumides nr 6, 16 ja 17. Üks õpilane puudub ainetunnist 30 minutit.
  • 5. – 6. tund 6. klassil KEAT loeng (noorsoopolitseinik A. Abel) õpetaja A. Oja, ruumid täpsustamisel.
  • 1.-2. tunni ajal emakeeleolümpiaadi koolivoor 4.- 6. klassile.

R: 31.03

• 1.-3. klassidel, kes osalesid projektis “Olen tragi, sordin prügi”, esitada uurimis- või loovtöö hull.teadlane@ut.ee või postiga Tartu Ülikooli muuseum Lossi 25, 51003 Tartu, märksõna: Hullu Teadlase teaduskonverents.
  • 3. ja 4. tunni ajal 7. klassi vene keele kooliolümpiaad klassis nr. 43. Juures viibib õpetaja E. Vahter.

E: 03.04

• Saksa keele tundides külas Vändra Lasteaia praktikandid Saksamaalt.