Nädala info 29.01 – 03.02.18

E: 29.01

• 2.-4. tund võimlas 8. b kl poiste praktiline loovtöö – jalgpallivõistlus 6.-9. kl võistkondadele (6 mängijat võistkonnas, teised õpilased tundides) LT juhendaja M. Mägisalu
  • 8.-9. klassi poiste korvpallivõistkond Pärnumaa koolide korvpalliturniiril, õpilastega kaasas E. Kitsnik. Väljasõit kooli juurest.
  • M.-L. Jaanson koolitusel “Õppimist toetavad õppemeetodid”
  • Infojuht K. Lee ei ole majas.

T: 30.01

• 13.30 koolitöötajate infokoosolek.
  • 14.10 õpetajate infokoosolek
  • M.-L. Jaanson koolitusel “Õppimist toetavad õppemeetodid”

K: 31.01

• “Tähelepanu, start!” spordivõistlus Türil (10 õpilast), õpilastega kaasas A. Naano. Väljasõit kooli juurest kell 9.00.
  • M. Privits  Paides kohtumisel Tapa kooli esindusega, et arutada koostööd projekti “Vändra Gümnaasiumi ja Tapa Gümnaasiumi ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks” raames.

N: 01.02

• “Nuputa”  matemaatikavõistlus  Pärnus (5.-6. kl võistkond ja 7. kl võistkond), väljasõit kooli juurest kell 9.00, õpilastega kaasas Aksel Puust
  • Arvutiklassis 9.30 – 11.30 ja 12.45 – 14.45 programm “Amphora” koolitus
  • Põhikooli valikeksamite kinnitamine

R: 02.02

• M. Privits koolitusel “Õigusalased teadmised haridusasutuse juhtidele” Tallinnas

EELINFO:

1. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ajarännakuga iseseisvuse algusesse.

Eeltegevused:   stendid klassides teemal EV 100

Kolmapäev, 07.02.18  AJARÄNNAK  kava

Võimalusel tuleb koolipere sel päeval kooli ajastule vastavas riietuses või kannab  mõnd üksikut moedetaili 20. saj algusest.

1. -2.    tund tavapärane koolitund, kuid ringi liiguvad 4 lehepoissi, kes levitavad lendlehti

3. tund

• manifesti ettelugemine (õpilased koolimaja ees, lugeja aula või ruumi 17 aknal)
  • tegevused aulas (isamaalised laulud, tants padespann jm.)
  1.  tund on stiliseeritud tund (iga õpetaja sisustab oma ainetunni vabal valikul, kus käsitletakse EV 100 temaatikat või lahendatakse 100 a vanu ülesandeid)
  2. tund jätkub tavapärane koolipäev

Söögivahetundideks valmistavad kokad menüü vastavalt 20. saj algusele: talupojasupp, kama ja karask.