Füüsika õpikoda gümnaasiumiõpilastele

Õpikojad on koolis toimuv Tartu Ülikooli teaduskooli laboritundide programm, kus sellel õppeaastal saavad Vändra Gümnaasiumi 10.-12. klasside õpilased teha füüsikaeksperimente.

Õpikojad aitavad rikastada kooli õppekava ja tugevdada võimekust reaal- ja loodusteadustes.

Õpikodade korraldus

Õppeaasta jooksul toimub kaheksa gümnaasiumi füüsika õpikoda. Ühe õpikoja kestus on 4 astronoomilist tundi. Gümnaasiumi füüsika õpikoja maht on 42 akadeemilist tundi. Õpikojad viiakse läbi koolis koolipäeva sees. Füüsika õpikoja läbiviiateks on asjatundlikud juhendajad Tartu Ülikoolist koos tänapäevaste seadmetega.  Juhendajad toovad vajalikud katsevahendid ise kaasa.

Vt Füüsika õpikoja õppekava

Põhjalikum ülevaade õpikodadest asub TÜ Teaduskooli kodulehel

Õpilasel, kes soovib osaleda füüsika õpikoja töös on vajalik  registreeruda  kuni 20. september 2018.

Registreerumiseks võta kontakti õpetaja Zoja Juuremaaga, kes on meie kooli füüsika õpikoja koordinaator.