Autori Hille Arumäe postitused

Nädala info 18. – 22.02.19

  • Õpilastel on telefonid tunni ajal koolikotis!

E, 18.02.19

  • Sotsiaalpedagoogi majas ei ole, vajadusel pöörduda õppejuhi poole.

T, 19.02.19

  • 4., 5.-6. kl emakeeleolümpiaadi koolivoor 2.-3. tund ruumis nr. 17
  • Kehalise kasvatuse õpetajad kogemuspäeval Viimsi Koolis. Kehalise kasvatuse tundides asendusõpetajad.
  • 4.a klass Tallinnas EKM Kadrioru Kunstimuuseumi tunnis “Rahajutt”, saatjad klassijuhataja ja lapsevanem, väljasõit koolimaja juurest kell 9.00.
Loe edasi Nädala info 18. – 22.02.19

Nädala info 28.01 – 01.02.19

E, 28.01.19

  • Sakasa keele õpetaja koolitusel “Methodik und Didaktik des Unterrichts Deutsch als Fremdsprache” (jätkukoolitus).

T, 29.01.19

  • Kell 14.00 ÕT koosolekud, OÕT raamatukogus raamatukoguhoidja läbiviidavas õpitoas.
  • Kell 14.00 lasteaiaõpetajate ja klassiõpetajate ümarlaud õpetajate toas.
  • Põhja-Pärnumaa koolide ühisprojekti II etapp, osaleb 7 õpilast, saatjad kunstiõpetaja ja ettevõtliku kooli koordinaator, väljasõit kell 9.00 kooli juurest.
  • Kehalise kasvatuse õpetaja 18 õpilasega Tallinnas Warriors Den Spordikeskuses, väljasõit koolimaja juurest kell 8.15.
  • Saksa keele õpetaja koolitusel “Methodik und Didaktik des Unterrichts Deutsch als Fremdsprache” (jätkukoolitus).
  • 3.a klassiõpetaja Haapsalus kursusel “Praktiline haridustehnoloogia II”.
Loe edasi Nädala info 28.01 – 01.02.19

Nädala info 14. – 18.01

E, 14.01.19

  • Kehalises kasvatuses õuetunnid: suusatamine, uisutamine. 1.-4. kl paneb suusad A-maja fuajee välisukse kõrvale või kokkuleppel klassijuhatajaga hoiavad neid koduklassides. 5.-12. kl suusad ja uisud on internaadimaja suusaruumis (uksel silt “suusad, uisud”).
  • 14.- 25.01.19 meie koolis 11. klassi tundides õpivari Florian Alexander Hederich Saksamaalt.
  • Pärnumaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (4.-9. kl sportlased), õpilastega kaasas I. Saar, väljasõit peale esimest tundi, kell 8.50.
  • Avaneb kooliuuringu link õpetajatele, palun vastata antud küsimustikule selle nädala jooksul. VG osaleb TÜ kooliuuringus
Loe edasi Nädala info 14. – 18.01

nädala info 17.12 – 21.12

E, 17.12.18

  • Advendihommik
    • kell 8.00 koguneb kool aulasse – luuletus ja laul,
      kuulutatakse välja kaunima jõulukaunistusega klassiruum,
      11. kl päkapikk jagab klassidele piparkoogid, mida kaunistatakse oma (vabal ajal) koduklassides ja hiljem ära süüakse, iga klass saab huvijuhilt 2 glasuuri.
  • SEB Panga rahatarkuse tund II kooliastmele tunnid viiakse läbi ruumis nr. 35 järgnevalt:
    • 2. tund – 6. kl, 3. tund – 4.a kl, 4. tund- 4.b kl ning 5. tund 5.a ja 5.b kl, külalisõpetaja Mari-Liis Tamm SEB Panga nõustaja
  • kell 10.45 füüsika õpikoda 10. – 12. klassi õpilastele
  • 6 õpilaskodu õpilast S. Pihlakuga Pärnus teatris, väljasõit 12.50
Loe edasi nädala info 17.12 – 21.12

E. Sokolowsky nimeliSE mtü jõulusoovid

Pakkumaks õpilastele paremaid õppimistingimusi ja laialdasemat õpet koolimajast väljaspool toetab MTÜ  muuseumitunde, raamatukogusse “Lugemispesa” loomist, õuesõppe arendamist, 1. kooliastme loovuspäeva korraldamist  jms vt tegevuskava siit

Õpilaste õppevõimaluste laiendamiseks toeta sinagi õpilasi  
Vändra Gümnaasiumi E. Sokolowsky nim. mittetulundusühingu kaudu             SEB konto EE741010902015392008   

Kui soovite toetada kindlat projekti, siis MTÜ-le ülekannet tehes palume märkida maksekorralduse selgitusse projekti nimi.

Rahulikku jõuluaega ja ilusate jõulusoovide täitumist teile kõigile!

Nädala info 10. – 14.12.2018

Tunniplaan asub SIIN   alates 03.12.2018

E, 10.12.18

  • advendihommik
    • kell 8.00 koguneb 1.-6. klass aulasse, korraldab 11. kl (mängud,luuletused)
    • I söögivahetund 7.-12. kl koguneb jalutussaali (kahoot), korraldab 11. kl
  •  4. tund TalTech Tartu kolledži infotund 12. klassile

T, 11.12.18

  • 2. ja 5. a klass balletietendusel “Pähklipureja”, väljasõit 11.30 koolimaja juurest, õpilastega kaasas R. Kirkmann, A. Mägisalu, S. Pihlak
  • kell 14.00 õppenõukogu
  • kell 14.30 Sokolowsky nim. MTÜ avalik koosolek õpetajate toas
  • K. Lossmann Pärnus Opiq.ee koolitusel (kell 14.00)
  • K. Suie Tartus EVK koordinaatorite töökoosolekul

K, 12.12.18

  •  3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.b ja 6. klass balletietendusel “Pähklipureja”, väljasõit 11.30 koolimaja juurest, õpilastega kaasas T. Lilienthal-Üle, K. Lossmann, S. Enok, M. Sooniste, M. Mägisalu ja J. Pertel
  • 6 õpilaskodu õpilast S. Pihlakuga Pärnus teatris
  • kell 18.00 6. kl lastevanemate, aineõpetajate ja tugispetsialistide ühiskoosolek ruumis nr 38

N, 13.12.18

  • 11. kl õppekäigul Paide Ajakeskuses, väljasõit 8.00, õpilastega kaasas A. Oja
  • kell 12.30 M. Privits Pärnumaa Koolijuhtide Ühenduse koosolekul
  • kell 14.00 H. Arumäe, R. Sikkal, M. Mätas 
    Pernova  Loodusmajas  loodusainete õpetajate aineühenduse koosolekul 

R, 14.12.18

  • 15 õpilast tehnoloogia- ja inglise keele päeval TalTech-s, väljasõit 9.15 koolimaja juurest, tagasi 16.30, õpilastega kaasas Ü. Tomingas, E. Vaino ja R. Himmaste
  • Pärnumaa Koolinoorte MV JAB vk sisekergejõustikus, oslevad 4.-6. kl õpilased, saatja õp. I. Saar