Auraamat

2016

Elis Kuusik tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2015

Ly Tempel tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Getter Lindre tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2014

Kristel Veersalu tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Paula Värva tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2013

Grete Ojala tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2012

Britt Vaino tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Indrek Värva tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2011

Mariann Armväärt tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Adam Erki Enok tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Kert Pjatkin tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2010

Merit Lukka tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Annika Oja tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2008

Maret Gerz tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Hanna Kalajas tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
 Eneli Kalmet tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Maria Kondimäe tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Teele Luhavee tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Reelika Turi tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Riina Purkart tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2007

Kristiina Pullerits tunnustada kuldmedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Katrin Keerma tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Tuuli Zahvatkin tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Helen Vaht tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga, õpilasomavalitsuse JATS president

2006

Kaja Aal tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Hedy Jürisoo tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Karmen Tõnismann tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Talvi Tõnismann tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga

2005

Erik Tammesson väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest, õpilasomavalitsuse JATS president

2004

Marge Tuul tunnustada kuldmedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Aili Gerz tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Sandra Jürs tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Anni Kuldkepp tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Krista Lips tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Mariann Pukka tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Mirjam Schultz tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Liina Toom tunnustada hõbemedaliga,
kanda kooli auraamatusse ja autasustada raamatuga
Sander Jürs väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Liisi Vesselov väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

2003

Keijo Piikmann tunnustada kuldmedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Kadri-Ann Valgeväli tunnustada kuldmedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

2002

Janar Aasma tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Kristi Huik tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

2001

Kaupo Sempelson hea õppeedukuse, väga heade tulemuste eest aineolümpiaadidel, eeskujuliku  käitumise eest, autasustatud kooli tänukirjaga

2000

Kairit Perner tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Sandra Oisalu tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Marina Sang tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

1999

Anu Sarnet tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise tegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

1998

Mati Koppel väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest, skauditöö eest
Jana Jaanson väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

1997

Sirle Luist tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Margot Laneman tunnustada hõbemedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest
Kaur Tiitus
hea õppeedukuse, eeskujuliku käitumise, aktiivse klassivälise töö ja kooli ajalehe “Koolipress” toimetamise eest, autasustatud kooli tänukirjaga

1996

Tanel Kalaus tunnustada kuldmedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest, edukalt aineolümpiaadidel esinemise eest
Raili Ferenets tunnustada kuldmedaliga, väga aktiivse klassi- ja koolivälise sporditegevuse, hea õppeedukuse ning eeskujuliku käitumise eest

1995

Ramon Loik hea õppeedukuse, eeskujuliku käitumise, aktiivse spordi- ja skauditöö ning sisuka klassivälise töö eest, autasustatud kooli teenete medaliga

 

1994

Raivo Suni hõbemedal

1993

Marek Karu hõbemedal
Martti Kalaus hõbemedal

1992

Külli Esko hõbemedal

1991

Kristel Kase hõbemedal

1990

Kairi Põldre hõbemedal
Kairi Eier kuldmedal
Talvi Kallasmaa hõbemedal

 

1989

Kristi Kaas hõbemedal
Ahto Tiik hõbemedal

 

1988

Marju Jürisson Kuldmedal

1986

Aime Jürisson hõbemedal

 1968

Jaan Kõiv Kuldmedal

1966

Vilma Kukrus hõbemedal
Eve-Ruth Aste hõbemedal

 

1965

Andres Kuusk hõbemedal

1960

Linda Kukrus hõbemedal

1955

Aime Lepik hõbemedal

 1950

Arseni Reinumäe hõbemedal

1948

Ado Sildever Kuldmedal

1947

Ülo Lumiste Kuldmedal

 1945

Voldemar Virkus kuldmedal
Paavo Tross hõbemedal
Vally Kibar-Järve hõbemedal

 

1931

Aino Tomberg kuldmedal

1929

Elmar Jürgens kuldmedal

 

Return to Top ▲Return to Top ▲