Enn Nurga mälestusvõistlus

2016

17. novembril 2016 toimus Vändra Gümnaasiumis kuueteistkümnes Enn Nurga nimeline matemaatika  mälestusvõistlus. Võistkondi oli kokku 36, seitsmest erinevast koolist: Juurikaru Põhikool, Pärnjõe Põhikool, Tori Põhikool,  Tootsi Lasteaed-Põhikool, Eidapere Kool, Kergu Lasteaed-Algkool ja Vändra Gümnaasium – kokku 108 õpilast.

Parimate võistkondade koosseisud:

1. klass

Laura Kulbok Pärnjõe PK, Kaur Juurik Eidapere Kool ja Rait Roland Retpap Kergu L-Algkool. Parim peastarvutaja selles vanuserühmas oli Meril Adeele Alev Tori PK.

1. klass

Johannes Ergezinger Tori PK, Mik Madisson Juurikaru PK ja Lisette Helena Maranik Vändra G. Peastarvutamises oli parim Patrik Lepik Vändra G.

1. klass

Keidi Kask Tori PK, Kevin-Anary Lossev Eidapere Kool ja Aivo Uulimaa Kergu L-Algkool. Parim peastarvutaja selles vanuserühmas oli  Rasmus Ulp Tori PK

6.klass

Sophie –Demi Kulbok Pärnjõe PK, Lisette BaumTootsi  PK  ja Liisa Aasaväli Eidapere Kool. Parim peastarvutaja selles vanuserühmas oli Nathan Pilt Tori PK.

7.klass

Sandra Väliste Vändra G, Arko Saar ja Henry Veeväli Tori PK. Parimad peastarvutajad selles vanuserühmas olid: Carl-Aadam Vihrov ja Henry Veeväli Tori PK, Oliver Liske Vändra G .

8.klass

Ander Terehov ja Raiko Konrad Vändra G ning Kairi Sosi Tori PK. Peastarvutamises oli parim Kairi Sosi Tori PK.

9.klass

Liisi Sumre Pärnjõe PK, Kirke Tõnissaar ja Valdek Meier Vänrda G.
Peastarvutamises olid parim Mairi Dubik Pärnjõe PK.

Võistluse korraldaja Vändra Gümnaasiumi õpetaja Z.Juuremaa

2015

Enn Nurga mälestusvõistlus toimus 12. november 2015, osalesid järgmised koolid: Eidapere Kool, Juurikaru Põhikool, Kergu Lasteaed- Algkool, Pärnjõe Põhikool, Tootsi Põhikool, Tori Põhikool, Vändra Gümnaasium, kokku 102 õpilast.

Toimus peastarvutamine, lahendati nuputamise ülesandeid ja ristsõna.

Parimad olid:

1. klassist: Marleen Haas (Tori Pk), Art-Gregor Vendein (Vändra G), Keiro Tarn (Tori Pk)
  2. klassist: Keidi Kask (Tori Pk), Henri Pari (Vändra G)
  3. klassist: Sophie Demi Kulbok (Pärnjõe Pk), Lisette Baum (Tootsi LPK), Emma Rätsep (Tori Pk)
  4. klassist: Oliver Liske (Vändra G), Henry Veeväli (Tori Pk), Carl Aadam Vihrov (Tori Pk)
  5. klassist: Karina Prants (Tori), Maiann Pukka (Vändra G) Kaido Erm (Tootsi Pk)
  6. klassist: Renee Balent (Tootsi Pk), Mairi Dubik (Pärnjõe Pk), Aaron Saar (Tori Pk)
  7. klassist: Marian Solovjova (Pärnjõe Pk), Marti Orav (Vänrda G), Aron Lemets (Tori Pk)