Karjäärikuu 2017 külaliste tunnid

Algatus Tagasi kooli lubab veebruaris ja märtsis viia 1000 karjäärilugu 1.–12. klassi õpilasteni üle terve Eesti.
Meie kooli külastavad ja oma karjäärilugu jutustavad Kalev Alaots, Artur Kreitsberg, Kalev Tikk, Karmen Toomsalu, Sven-Erik Volberg, Arvo Tuvikene ja Kätlin Muru, Raili Hein, Sirje Kõlvart, SWED pank, Vahur Ausmees.

Märtsis esinevad õpilastele:

07.03. VII a ja VII b, V klassidele Arvo Tuvikene, Eesti Maaülikool limnoloogiajaam – vanemteadur

09.03. I a ja I b, III a ja III b klassidele Kätlin Muru, Rajaleidja keskus – karjäärinõustaja

08.03. VIII, IV a ja IV b klassidele Raili Hein, EAS Allikukivi veinikoda – infosüsteemi analüütik-projektijuht, veinimeister

08.03. XII klass Sirje Kõlvart, Rimi – kaupluse juhataja, Rimi teeninduskoolitaja.

08.03. IX ja XII klassile Eilike Maarand, Swedbank – ärikliendihaldur. Loeng-töötuba

16.03. IX ja XI klassile Vahur Ausmees, Tallink – personali ja arendusdirektor

Toredaid tunde!