Nädalainfo 6. november – 13. november

• õpetaja M.-L. Jaanson koolitusel “Õppimist toetavad õppemeetodid” I moodul

T: 07.11

• õpetaja M-L Jaanson koolitusel “Õppimist toetavad õppemeetodid” I moodul
  • 4.-5. kl tüdrukute rahvastepall Paikusel, õpilastega kaasas M. Mägisalu, väljasõit kooli juurest kell 8.30
  • direktor M. Privits, õpetaja K. Salumäe KiVa koolijuhtide seminaril
  • Infokoosolek 14.05 (loovtööde juhendi muudatused, TFT rühma koosolek)
  • 15.00 Karjääripäeva meeskonna koosolek

K: 08.11

• IV kooliastme muuseumitund ERM-is, õpilastega kaasas Ü. Ütt, K. Palu, J. Pertel. Muuseumitunnis mitteosalevatel õpilastel on ainetunnid.
  • õpetaja A. Oja koolitusel “Terved ja turvalised suhted – noorte kohtinguvägivalla ennetamine”

N: 09.11

• külalised Heimtali koolist (töövarjudeks direktor, majandusalajuhataja, huvijuht, kunstiõpetuse ja inglise keele õpetajad) maakondadevaheline (Viljandi- ja Pärnumaa) koolide õpiüritus.
  • õpetajad Ü. Tomingas, A. Luhaorg, R. Himmaste ainesektsiooni õppepäeval Tallinnas

R: 10.11

• Mardipäeva tutvustus 2. tunni ajal 1. – 5. klassidele aulas ja seejärel jooksevad JATSi Mardid klassides.