Leiutame parema Eesti

Õpilasleiutajate riikliku konkursi žürii premeeris tänukirjadega 2017. aasta konkursil edukalt osalenud õpilasi ja nende juhendajaid.

Konkursil oli võimalik esineda kuni kolmeliikmelistel võistkondadel. Vändra Gümnaasiumi õpilaste võistlustööd olid ühe autoriga tööd. Tänukirja LEIUTAME PAREMA EESTI pälvisid III a klassi õpilased:

Joosep Hansen
Andra-Sherilyn Madison
Ragnar Petrov
Mia Saar
Ralf-Marcus Tiismaa
Angelika Tünder

Ja V b klassi õpilased:

Raido Rässa
Janne Reinsalu
Lisette Helena Maranik
Alondra Lääniste

Õpilasleiutajate riiklikul konkursil osalenud õpilaste juhendamisel tehtud töö eest sai tänukirja õpetaja Silja Enok.

Õpilasleiutajate riiklikule konkursile esitati 2017. aastal 987 tööd 1055 autorilt 92 koolist ja huvikoolist, 8 lasteaiast ning 1 kutseõppeasutusest üle Eesti.

Leiutajatest 494 on tüdrukud ja 523 poisid. Vanuserühmade kaupa esitati töid sel aastal järgmiselt:

• 1.-4. klass ja eelkool 555 leiutist
  • 5.-9. klass 388 leiutist
  • 10.-12. klass 44 leiutist.

Uudise edastas õpetaja Silja Enok