Tasuta sõit maakonnaülestel liinidel

Tasuta sõit kaug- ja kommertsliinidele, mida PÜTK saab õpilastele kaartidele anda, puudutab liine 267, 348 ja 358. Õpilane valideerib nendel liinidel oma isikustatud ühiskaardi ja ütleb bussijuhile kuhu peatuseni soovib tasuta sõitu.
Liinil 321 on tasuta sõit kõigile kuni 19 aastastele isikutele.
Liinil 735 (Vändra – Tallinn) tahame õpilase nime, isikukoodi ja konkreetset peatuste vahemikku. Edastame need vedajale, kes väljastab oma sõidukaardi.
Loe edasi Tasuta sõit maakonnaülestel liinidel

Nädala info 10. – 14.09.2018

E, 10.09

• Vanavanemate nädal, ootame tundi andma vanaemasid, vanaisasid.
  • Gümnaasiumil valikkursuste valimise tähtaeg.
  • Matemaatika õpetamisel võimalus kasutada NUTISPORT keskkonda 1.-9. klassis.
  • Alates tänasest võimalus süüa hommikuputru.
  • II – IV kooliastme õpilastel, kel pikad koolipäevad, võimalust süüa einet (tasuline, kell 13.40), avaldus esitada kantseleisse.
  • Tegemata tööpraktikat kooliaias saab sooritada kokkuleppel aednikuga 10.09 – 28.10.18. Nimekiri õpetajate toas stendil.
  • Õpilastel, kes liiklevad jalgratastega, palume need kooli juures lukustada, et vältida pahatahtlikku kasutamist.

Loe edasi Nädala info 10. – 14.09.2018