Tunnustamine

2018/2019 õa I trimester

• Tänukiri Vabariiklikel tuletõrjespordimängudel 4. klasside arvestuses saavutatud II koha eest:

Mirell Raaga, Marjanne Tomingas, Lisandra Jürimäe, Lisete Erik, Jasper Ojala, Kerol Järve, Toni Roose ja Marten Kitsing.

Tänukiri Vabariiklikel tuletõrjespordimängudel 11. kl arvestuses  saavutatud II koha eest :

Kirke Tõnissaar, Keiu Tetsmann, Joonas Klemmer, Joonas Joaveski, Markus Mangusson, Markus Sepp.

Juhendajad Ave Naano ja Rein Kontus.

• Tänukiri maakondlikel õpioskuste võistlustel saavutatud III koha eest:

Lisette Helena Maranik, Patrick Lepik, Mirko Sumre, Theodor Veitmaa ja Daniel Tedre (6. kl)

Juhendaja Ave Naano.

• Tänukiri Greete Saareoksale Hannes Tominga raamatu „Vaata nunnumeetrit“ illustreerimise eest.

Juhendajad Juta Pertel ja Ülle Tomingas.

• Pärnu Uue Kunsti Muuseumis eksponeeritud kunstitöö „Peidetud aare“ eest täname: Kerteli-Kretebel Reiksaart, Kaisa Pärnoja ja Anabel Jõelehte ning antud tööle aluse valmistamise eest II kl õpilasi: Lukas Perner, Mirjam Rahuoja, Janne Jaanson, Markus Jürisson, Danil Toomela, Robin Soop ja Rasmus Ostrov.

Juhendajad Riina Kirkmann ja Angeelika Mägisalu.

• Üritusel „Vene köök ja selle kultuur“ osalemise eest täname:

Grete Männasalu, Diana Edur, Mari-Liis Tõnnori ja Jan Erik Enok (12. kl)

Juhendaja Ester Vahter.

• Tänukiri lingvistikaolümpiaadil osalemise eest Ketlin Riksile.

Juhendaja Heli Buht.

• Eeskujuliku tööpraktika sooritamise eest täname järgmiseid õpilasi:

Marleen Pärn, Rasmus Milvek, Kätriin Järve, Anete Ind, Kevin Viira, Egert Kaljulaid, Laura Västrik, Andra Ailjama, Triin Joaveski, Kärt Kõuts, Mirjam Matkur, Cätlyn Laas, Joonas Joaveski ja Jasper Nurk.

Juhendaja Lii Rõõmusaare.

• novembril toimus etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ koolivoor, kus I koha saavutas 5.-6. kl arvestuses Theodor Veitmaa, 7.-9. kl arvestuses Sandra Väliste ja gümnaasiumi arvestuses Janeelika Kaur. Täname osalemise eest ka Karoliina Meigast (10. klass).

Juhendajad Ave Naano, Anne Vaher ja Heli Buht.

• Täname rahvastepalliturniiri maakondliku II koht eest -5. klassi tüdrukute arvestuses:

Lisandra Jürimäe, Marjanne Tomingas, Meliisa Antson, Janeli Laurimäe, Elise Helene Maranik, Rihanna Tiismaa ja Kaisa Pärnoja

Täname rahvastepalliturniiril saavutatud maakondliku III koha eest  4.-5. klassi poiste arvestuses:

Jaan Joosep Raavik, Jasper Ojala, Ander Kitsing, Kevin Viira, Armin Pitsner, Kaur Toom, Kened Mägisalu ja Egert Kaljulaid.

Juhendaja õpetaja Indrek Saar.

• Täname krossiteatejooksul saavutatud I koha eest 4.-5. klassi tüdrukute arvestuses:

Mirell Raaga, Marjanne Tomingas ja Lisandra Jürimäe

Täname krossiteatejooksu II koha eest 6.-7. kl tüdrukute arvestuses:

Liisbet Jürimäe, Alondra Lääniste ja Lisete Helena Maranik

Täname 8.-9. kl tüdrukute arvestuses krossiteatejooksu II koha eest:

Lisandra Nurmesalu, Birgit Pajumäe ja Minni Toom

Täname 8.-9. kl poiste arvestuses krossiteatejooksul saavutatud I koha eest:

Hanno Tamm, Alvar Novikov, Gert-Kristjan Näär .

Täname 10.-12. kl tüdrukute arvestuses krossiteatejooksul saavutatud III koha eest:

Greete Saareoks, Keiu Tetsmann ja Heili Jaakson.

Juhendaja Mario Mägisalu.

• Täname: Marten Kitsing, Richard Mattias Varrik, Kaspar Nikkarev ja Lukas Perner –saavutasid Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3 X 3 korvapallivõistlusel Pärnumaa 4.-5. kl poiste arvestuses II koha.

Juhendaja Sandra Tomingas.

Samal võistlusel 4.-5. kl tüdrukute arvestuses võitsid I koha:

Marjanne Tomingas, Rihanna Tiismaa, Kaisa Pärnoja ja Kerteli-Kretebel Reiksar.

Juhendaja Helari Kitsnik