Esmaspäevast kool suletud

Valitsuskabinet otsustas 12. märtsil, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle koduõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus koduõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Seoses sellega on esmaspäevast, 16. märtsist koolihoone õpilastele ja vanematele suletud. Reedel, 13. märtsil lepivad õpetajad õpilastega kokku edasistes tegevustes ja ülesannetes ning õpilased viivad koolimajast kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid, –materjalid ja isiklikud asjad. Juhul kui see ei ole täna võimalik, tuleb uuel nädalal koolimajja sisenemiseks helistada direktorile.

Õppetööd korraldatakse e-kooli kaudu: õpetajad kannavad sisse ainetunnid, lisavad info õppematerjalide ja õppetegevuste kohta.

Tagasisidestamine ja täpsustava info jagamine toimub aineõpetajaga kokku lepitud viisil. Vajadusel võtke aineõpetajatega ise kontakti e-kirja teel.

Jagame infot nii kooli kodulehe, e-kooli kui e-kirjade kaudu.

Jäägem terveks!

Kooli kontaktid: