Lastevanemate kool

Hea 1. -2. klassi lapsevanem!

Kas Sina oled…

– märganud, et lapse huvi nutiseadmete vastu on nii suur, et see on muutunud tema peamiseks ajaveetmisvõimaluseks?

– tunnetanud, et lapse ekraaniaja kasutamisele on keeruline piire seada, nendest kinni pidamist reguleerida?

– avastanud, et tülid nendel teemadel on pea igapäevased?

… siis on see veebiseminar just sinu jaoks!

Seminaril räägime, miks peaks ja kuidas saavad vanemad suunata lapse nutiseadmete kasutamist.

Seminari viivad läbi Triin Saluveer (Haridus- ja Noorteameti Rajaleidja psühholoog) ja Kadri Haavandi (Paikuse Põhikooli informaatika õpetaja).

Seminaril osalemiseks palume anda oma soovist teada e-posti aadressile Triin.Saluveer@harno.ee.

Registreerunutele saadame veebiseminariga liitumise lingi 13. oktoobri hommikul.

Veebinar toimub Microsoft Teams`i vahendusel. Vestlusringis osalemiseks ei ole vaja Teamsi programmi alla laadida! Veebinariga saab liituda, vajutades kokkulepitud kellaajal ajal teie e-postile saadetavale lingile. Virtuaalne veebinar avaneb teie kasutatavas veebilehitsejas. Kontrollige, et mikrofoni ja kaamera kasutamine oleksid Teie arvuti ja veebilehitseja seadetes lubatud.

Lugupidamisega

Maarja Burket