Aniita Lantsov pälvis esseekonkursil auhinna

Sel aastal oli Kodanikuhariduse programmi Minu Riik korraldatav esseekonkurss juubelihõnguline, juba 20. korda kutsuti 9.-12. klassi õpilasi kodanikupäeva tähistamiseks võistu kirjutama. Seekord oli Minu Riigi koostööpartner Eesti Pank ning essee teema „Tulevikuraha“. Kuna konkursinumber oli ümmargune, ärgitati osalema kõiki Eesti koole. Nii juhtuski, et konkursile laekus kirjutisi rekordarv, 343 esseed 93 koolist. Žürii tööd juhtis emeriitprofessor Rein Veidemann.

Valiti välja 31 parimat tööd ning tunnustati autoreid. On suur rõõm, et parimate suleseppade hulgas on ka meie kooli 10. klassi õpilane Aniita Lantsov, kes pälvis Riigikogu ergutusauhinna. (Aniita juhendaja on õp Heli Buht.) Palju õnne!