Õppepäev “Peakokk koolis”

Vändra Gümnaasiumis toimus põnev projekt “Peakokk koolis”. Meie kooli külastasid kaks peakokka Marek Sild ja Evari Tsetsin. 7. ja 9. klassi õpilaste arvamused/tagasiside tänasest päevast.

Kõige enam meeldis õpilastele, et “Peakokad” olid väga sõbralikud ja heatujulised ning oskasid kogu tegevuse vältel hoida mõnusat meeleolu.
Valitud toidud (vrap ja kamavaht) olid õpilastele meelepärased.  Õpilased leidsid, et valitud retseptide järgi toidu valmistamine oli igati jõukohane ja tulemus maitseterikas, mitmekesine ja tervislik.
Veel arvasid õpilased ühiselt, et nii hästi ettevalmistatud ja läbi viidud tunde ( kokandustunde) võiks õppekava raames rohkemgi olla. Kogu läbiviidud ettevõtmine meeldis neile väga, sest see oli neile põnev, äge ja uudne.

Vändra kooli 9. klassi õpilased avaldasid soovi, et nende “Peakokkadega” võiksid toimuda regulaarsed õppepäevad veel sel õppeaastal temaatiliste tundidena.

Eda Vaino
Vändra Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetaja