ÕPILASKODU

Vändra Gümnaasiumi õpilaskodu pakub õpilastele häid elamis- ja õppimistingimusi. Õpilaskodu kasutavad nii gümnaasiumi kui ka põhikooli õpilased. Õpilaskodus on kokku 32 kohta, neist 12 riiklikult toetatavat kohta.

Õpilaskodus elavad õpilased saabuvad pühapäeva õhtul või esmaspäeva hommikul ning lähevad koju reede pärastlõunal. Õpilaste toad on kahekohalised. Õpilaskodu puhketoas saab vaadata telerit, kasutada arvuteid ja mängida mänge. Õpilaskodu tubades on internetiühendus.

Vändra Gümnaasium pakub koolivaheaegadel majutamisvõimalust erinevatele lasterühmadele, laagrite, seminaride ning konverentside jaoks. Spordilaagrite korraldamiseks on võimalik kasutada kaasaegsel tasemel võimlat ja kooli territooriumil asuvaid palliväljakuid.

Õpilaskodu kasvataja
Riina Kuusk

Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: riina.kuusk@vandra.ee