Alvee, Airi | esmaspäev, kolmapäev, neljapäev | kokkuleppel õpetajaga | kl. 34 |
Aruste, Kadi | teisipäev | 11:30-12:15 | kl. 4 |
Arumäe, Hille | teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede | 8:00 - 8:30 või 11:30 - 12:00 | kl. 45 |
Auksmaa, Aime | teisipäev | 12:45-14:20
| Pärnjõe kool |
Buht, Heli | esmaspäev või kokkuleppel õpilasega | 11:20-12:00
| kl. 48 |
Eier, Merit | neljapäev või kokkuleppel õpilasega | 11:25-12:10
| kl. 36 |
Genis, Ayse
| neljapäev | 11:30-12:00
| arvutiklass |
Enok, Silja | teisipäev | 12:00-12:40
| kl. 5 |
Himmaste, Rangel | esmaspäev ja neljapäev | 14:30-15:30
| kl. 44 |
Hunt, Sandra | esmaspäev | 15:00-16:00 | |
Juro, Katrin | esmaspäev, teisipäev | 11:20-12:20 | arvutiklass |
Juuremaa, Zoja | neljapäev, kokkuleppel | 11:20-12:00
| kl. 32 |
Jeret Erika | teisipäev | 13:50 | kl. 43 |
Kaarlep, Eeva | kolmapäev | 13:40-14:20 + kokkuleppel õpetajaga
| kl. 43 |
Kangert, Silvia | teisipäev, reede | 13:00-13:40
| kl. 31 |
Kirkmann, Riina | neljapäev, kokkuleppel | 8:00-8.30
| kl. 11 |
Kitsing, Irina | kokkuleppel õpetajaga | | Pärnjõe kool |
Kitsnik, Ene | teisipäev | 12:00-12:40
| kl. 16 |
Lepik, Hedy | kolmapäev | 13:40-14:30
| kl. 43 |
Lilienthal-Üle, Tiiu | reede, kokkuleppel | 13:00-13:40
| ruum nr. 17 |
Lossmann, Kersti | neljapäev, kokkuleppel | 12:00-14:00 | kl. 101 |
Luhaorg, Aivar | neljapäev, kokkuleppel | 13:50-14:30
| |
Mägisalu, Angeelika | kokkuleppel | 14:30 | |
Mägisalu, Mario | reede | 13:40 | võimla/õues |
Mändla, Ave | teisipäev | 13:00-15:00
| kl. 102 |
Mätas, Meelike | reede. kokkuleppel | 11:30-12:10
| kl. 37 |
Naano, Ave | neljapäev | 13:50-14:30
| kl. 30 |
Ojasoo, Ene | teisipäev | 8:00-8:30
| väikeklass |
Paakspuu, Sirje | |
| |
Palu, Katrin | neljapäev | 8:00-8:30, 11:20-12:20
| kl. 47 |
Privits, Stella | | | |
Reier, Ene | esmaspäev | 14:25-15:10
| Pärnjõe kool |
Reimann, Küllike | kolmapäev | Kell 13:00:13:40
| kl. 15 |
Rodendau, Maris
| esmaspäev, teisipäev | 11:20-12:00
| kl. 44 |
Roost, Maris | esmaspäev | 14:30-16:30 | kunstiklass |
Rõõmusaare, Kalli | teisipäev, kolmapäev | 15:30-16:30
| kl. 34 |
Saar, Indrek | esmaspäev-reede | kokkuleppel õpetajaga | võimla/ staadion |
Sepp, Urmas | kokkuleppel õpilasega | 13:50-15:10 | kl. 41 |
Sikka, Eve | teisipäev | 13:35-15:10
| Pärnjõe kool |
Sikkal, Riina | reede | 13:45-14:30
| kl. 32 |
Sooniste, Margit | reede. kokkuleppel | 11:20-12:00
| kl. 42 |
Talts, Ulvi | neljapäev | 11:30-12:15 | kl. 215 |
Vaher, Anne | teisipäev | 13:40-15:00 | kl. 46 |
Vahter, Ester | teisipäev, neljapäev, kokkuleppel õpilasega
| 11:20-12:20
| kl. 41 |
Vaino, Eda | | kokkuleppel õpetajaga | tehnoologiaklass |
Ütt, Ülle | teisipäev | 12:20-13:20
| kl. 33 |