TUNDIDE AJAD, JÄRELEVASTAMINE JA PIKAPÄEVA AJAKAVA

Järelevastamise ajad
  • TEISIPÄEVAL  kell 14:00 – 16:00 ruumis nr. 44

• REEDEL  kell 13:50 –  15:10 ruumis nr. 44

Järelevastamine toimub veebis (MS Teams) registreerimise alusel.

Teisipäevasele vastamisele tuleb registreerida hiljemalt eelmise nädala reedel.        Reedesele vastamisele registreerida hiljemalt antud nädala kolmapäeval.

• Järelevastamisele registreerimine toimub veebis.
  • Sisse logida enda kooli meiliaadressiga (….@vandra.ee)

Kliki SIIN

Õpilane siseneb keskkonda oma Teamsi kasutajanimega ja parooliga ning täidab kõik vajalikud väljad. Igast registreeringust jääb digitaalne jälg lehele andmete sisestaja meiliaadressi näol.

• Järelevastamise registreerimisel valib õpilane:
    1. õppeaine nime, milles ta soovib järelevastamist,
    2. õpetaja nime, kelle tööd soovib järele vastata,
    3. kuupäeva, millal soovib vastama tulla ja kirjutab teema pealkirja, mida soovib vastata,
  • Kirjalikke töid on võimalik järelevastamas käia, kuni iga uue kuu 10. kuupäevani (nt septembris saadud „1“-sid, „2“-sid ja “3”–sid saab parandada 10. oktoobrini).
Pikapäevarühma päevakava
  • 12:00 vaba mänguaeg;
  • 13:00 juhendatud tegevused ja õppetöö;
  • 13:45 oode;
  • 14:00 – 15:00 juhendatud tegevused ja/või õppetöö:

I – II kl pikapäevarühm (õpetaja S. Privits)

III – IV kl pikapäevarühm (õpetaja A. Mägisalu)

• Pikapäevarühmas korraldatava õppekavavälise tegevusena pakutakse õpilasele järelevalvet ning pedagoogilist juhendamist ja suunamist õppest vaba aja sisustamisel, koduste õpiülesannete täitmisel, huvitegevuses ning huvide arendamisel.
  •  Pikapäevarühma töö planeerimisel ja korraldamisel lähtutakse õpilaste vanuselistest ja individuaalsetest iseärasustest, nende kodustest tingimustest ning vanemate ja õpilaste põhjendatud soovidest, samuti transpordivõimalustest.
  • Õpilane võetakse pikapäevarühma vastu ja arvatakse sealt välja vanema taotluse alusel.
  • Pikapäevarühma suuruseks on kuni 24 õpilast.
  • Pikapäevarühma õpilased võivad pikapäevarühmast lahkuda õpetaja teadmisel ja loal, kui on eelnev kokkulepe vanemaga.

Vändra Gümnaasium kasutab eKooli.    Abi eKooli kasutamiseks leiad https://help.ekool.eu/

Meie kool on uks maailma